Szkolenie dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych

W dniach 8-10 grudnia właściciel kancelarii PBC, Tomasz Piekielnik przeprowadził dla jednego z regionalnych oddziałów Krajowej Izby Doradców Podatkowych szkolenie z zakresu zmian w przepisach prawa podatkowego na rok 2018 – VAT / CIT / PIT. Uczestnikami szkolenia było ponad 100 osób – doradców podatkowych i przedstawicieli ich kancelarii.

Więcej

Wywiad z Tomaszem Piekielnikiem – abonementy dla pracowników

O tym kiedy istnieje obowiązek, aby opodatkować pracownikom przychód ze stosunku pracy w związku z korzystaniem przez nich z różnego rodzaju abonamentów i świadczeń – rozmawiała red. Rzeczpospolitej Anna Wojda z Tomaszem Piekielnikiem z kancelarii PBC.

Więcej

Inwestor prywatny pozyskany

Sukcesem zakończyło się pozyskanie kapitału od inwestora prywatnego dla naszego Klienta. Jednocześnie transakcja umożliwiła dodatkowo zrealizowanie atrakcyjnej inwestycji dla inwestora prywatnego. Wartość transakcji wyniosła kilka mln PLN.

Więcej

Udział w programie TVP – Sprawa dla Reportera

Udział Tomasza Piekielnika, doradcy podatkowego w reportażu TVP1. Doradca Podatkowy i właściciel kancelarii, Tomasz Piekielnik był gościem programu red. Elżbiety Jaworowicz – Sprawa dla Reportera, emitowanego przez TVP. Tomasz pełnił rolę eksperta ds. rajów podatkowych i zagadnień fiskalnych oraz podatkowych.  

Więcej

Konferencja dla branży transportowej

Kup Pan paliwo w niskiej cenie – ryzyka w VAT związane z nabywaniem paliw. Taki temat nosi wystąpienie Tomasza Piekielnika, właściciela kancelarii PBC w trakcie prestiżowej konferencji dla branży transportowej.

Więcej

Tomasz Piekielnik gościem audycji w Radio Trójka

Tomasz Piekielnik, doradca podatkowy i ekspert Business Centre Club gościem audycji w Radio Trójka – „Unia Europejska szykuje się do wojny z rajami podatkowymi”. Z audycji dowiadujemy się, jakie są założenia planu Komisji Europejskiej i jakie przeszkody z pewnością napotka Unia w ich realizacji.     Źródło: Radio Trójka

Więcej
plen
Vip alert

Zapisz się do newslettera